Data dodania: 11.04.2014
Gratulujemy Laureatom i Finalistom!
Niech rozpoczęta w ten sposób przygoda z przedsiębiorczością potrwa długie lata i przyniesie Wam, Drodzy Zawodnicy, wiele sukcesów i trafnych wyborów. Nauczycielom i opiekunom uczniów życzymy zaś dalszych sukcesów pedagogicznych i dużo radości z wykonywanej pracy.
Raz jeszcze gratulujemy!
Laureaci eliminacji centralnych IX edycji Olimpiady Przedsiębiorczości
Lp. | Imię | Nazwisko | Szkoła | Opiekun | Liczba pkt. za test | Liczba pkt. za esej | Liczba pkt. za prezentację | Suma pkt. |
1. | Michał | Borek | XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Warszawie | Tomasz Kleszcz | 60,0 | 30,0 | 42,0 | 132,0 |
2. | Paweł | Nicał | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie | Emil Derda | 62,0 | 28,0 | 40,0 | 130,0 |
3. | Maciej | Borucki | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie | Krzysztof Aszkowski | 63,0 | 25,0 | 41,0 | 129,0 |
4. | Aleksander | Pawlak | III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni | Waldemar Kotowski | 63,0 | 26,5 | 39,0 | 128,5 |
5. | Jakub | Borgosz | V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej | Beata Odrobińska-Podsiadło | 57,0 | 27,5 | 35,0 | 119,5 |
6. | Magdalena | Gawron | V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej | Beata Odrobińska-Podsiadło | 61,0 | 24,5 | 33,0 | 118,5 |
7. | Zofia | Olszewska | Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach | Marta Martyniuk | 57,0 | 28,5 | 32,0 | 117,5 |
8. | Anna | Boros | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie | Piotr Głogowski | 56,0 | 25,0 | 36,0 | 117,0 |
9. | Michał | Puchalski | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie | Krzysztof Aszkowski | 57,0 | 25,0 | 33,0 | 115,0 |
10. | Wiktor | Urbański | Technikum nr 2 w Kaliszu | Anna Strzałka | 54,0 | 27,0 | 34,0 | 115,0 |
11. | Małgorzata | Urbanowicz | Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu | Ewa Michalska | 54,0 | 25,0 | 36,0 | 115,0 |
12. | Marcin | Rudniak | XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Warszawie | Katarzyna Lorek | 53,0 | 22,5 | 39,0 | 114,5 |
13. | Maciej | Dwurzyński | IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Warszawie | Zuzanna Zielińska | 58,0 | 22,5 | 33,0 | 113,5 |
14. | Paulina | Wyrębkowska | Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie | Anna Majcherek | 53,0 | 25,0 | 34,0 | 112,0 |
15. | Paweł | Giżka | Liceum Ogólnokształcące w Modliborzycach | Grzegorz Biały | 54,0 | 25,0 | 32,0 | 111,0 |
16. | Łukasz | Trojan | Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu | Ewa Michalska | 49,0 | 24,0 | 37,0 | 110,0 |
17. | Marcin | Ciesielski | III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni | Waldemar Kotowski | 55,0 | 20,0 | 34,0 | 109,0 |
18. | Jakub | Błoński | Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach | Marta Martyniuk | 51,0 | 22,5 | 35,0 | 108,5 |
19. | Laura | Wieczorek | I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze | Ewa Krzywicka | 54,0 | 25,0 | 26,0 | 105,0 |
20. | Przemysław | Śmigiel | VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy | Katarzyna Sobczak | 52,0 | 21,0 | 32,0 | 105,0 |
21. | Michał | Gałagus | I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze | Ewa Krzywicka | 56,0 | 20,0 | 26,0 | 102,0 |
22. | Wojciech | Tymoszuk | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie | Emil Derda | 49,0 | 22,5 | 26,0 | 97,5 |
23. | Mateusz | Janczura | V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie | brak | 51,0 | 22,5 | 23,0 | 96,5 |
24. | Michał | Waszczuk | III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie | Waldemar Żytomski | 49,0 | 24,0 | 22,0 | 95,0 |
25. | Krzysztof | Sikorski | XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie | Patryk Araszkiewicz | 49,0 | 23,5 | 20,0 | 92,5 |
Finaliści eliminacji centralnych IX edycji Olimpiady Przedsiębiorczości
Lp. | Imię | Nazwisko | Szkoła | Opiekun | Liczba pkt. za test |
26. | Tomasz | Wilk | Zespół Szkół Akademickich w Zielonej Górze | Agnieszka Grzymkowska | 48,0 |
27. | Joanna | Kocuń | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie | Emil Derda | 47,0 |
28. | Dominik | Głowacki | Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu | Konrad Krystecki | 46,0 |
29. | Paweł | Kukła | I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie | Joanna Kozakiewicz | 46,0 |
30. | Łukasz | Below | Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej | Marcin Gut | 46,0 |
31. | Jakub | Stojek | II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie | Elżbieta Kaszyńska | 45,0 |
32. | Jan | Mirkiewicz | Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu | Małgorzata Drwięga | 45,0 |
33. | Szymon | Łopocz | II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu | Janusz Pociecha | 45,0 |
34. | Maksym | Gdański | Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu | Arkadiusz Stańczyk | 44,0 |
35. | Krystian | Buchacz | Zespół Szkół Rolniczych w Cudzynowicach | Beata Szmigiel | 42,0 |
36. | Wojciech | Skierski | XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie | Patryk Araszkiewicz | 42,0 |
37. | Karol | Nycz | I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie | Małgorzata Mańkowska | 42,0 |
38. | Tomasz | Dziawgo | IV Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Toruniu | Andrzej Czyżewski | 42,0 |
39. | Richard | Piilberg | I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze | Ewa Krzywicka | 39,0 |
40. | Mariusz | Nowak | VIII Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Katowicach | Beata Bienek | 39,0 |
41. | Aleksandra | Drozda | I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie | Małgorzata Mańkowska | 38,0 |
42. | Jakub | Oleksiak | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie | Piotr Głogowski | 38,0 |
43. | Tomasz | Kuczak | I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze | Ewa Krzywicka | 37,0 |
44. | Jakub | Domański | I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie | Małgorzata Mańkowska | 36,0 |
45. | Konrad | Piąstka | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łasku | Małgorzata Trybuchowska | 35,0 |
46. | Krzysztof | Więckowski | II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie | Wioletta Nogaj | 34,0 |
47. | Maciej | Galas | Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. S. Konarskiego w Krakowie | Agnieszka Łękawa | 32,0 |
48. | Piotr | Jóźwik | III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni | Waldemar Kotowski | 22,0 |
49. | Marek | Chojecki | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie | Sylwia Liszkowska | 19,0 |
50. | Michał | Bobrzyński | III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Katowicach | Olga Bytniewska | 16,0 |
Z regulaminu Olimpiady Przedsiębiorczości: "Pkt. 4.2.5.18. O miejscu zawodnika na liście 25 laureatów decyduje łączna liczba punktów uzyskanych w eliminacjach centralnych: za pytania z testu, esej oraz prezentację i jej obronę. W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez większą liczbę zawodników o miejscach na liście 25 laureatów decyduje liczba punktów uzyskanych za odpowiedzi na pytania z testu w eliminacjach centralnych, w dalszej kolejności liczba punktów za rozwiązanie zadań trudniejszych w tym teście, a następnie kolejno: liczba punktów zdobytych z testu eliminacji okręgowych, liczba punktów za rozwiązanie zadań trudniejszych w teście eliminacji okręgowych, liczba punktów zdobytych z testu eliminacji szkolnych, liczba punktów za rozwiązanie zadań trudniejszych w teście eliminacji szkolnych".
Za zgodność z protokołem,
Komisja Centralna Olimpiady Przedsiębiorczości