START ZAPISÓW NA XX OLIMPIADĘ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI!

Data dodania: 30.09.2024

Drodzy Nauczyciele i Zawodnicy,

rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń szkół na XX edycję Olimpiady Przedsiębiorczości. Miło nam poinformować, że uprościliśmy procedurę rejestracji na zawody.

Wystarczy wypełnić dane: szkoły, komisji, opiekunów oraz zawodników, a następnie załączyć skan zgłoszenia szkoły z podpisem i pieczęcią w systemie albo przesłać je tradycyjną pocztą.

Zgłoszenia szkoły i zapisu zawodników można dokonać w Formularzu Zgłoszeniowym do 31 października br.

Istotne informacje oraz ważne daty znajdziecie Państwo TUTAJ.

Aby ułatwić zbieranie danych od uczniów, przygotowaliśmy kartę, którą można wydrukować i rozdać do wypełnienia, aby potem wpisać prawidłowe dane zawodników w formularzu. Karta uczestnika - kliknij!

Jakie korzyści płyną dla szkół z udziału w Olimpiadzie Przedsiębiorczości?

Jakie korzyści płyną dla uczniów z udziału w Olimpiadzie Przedsiębiorczości?

Jakie korzyści płyną dla nauczycieli z udziału w Olimpiadzie Przedsiębiorczości?

Jubileuszowa edycja XX Olimpiady - dlaczego warto dołączyć do Olimpiady?

Zapraszamy!

Organizatorzy Olimpiady Przedsiębiorczości