Rejestracja szkoły do Olimpiady Przedsiębiorczości w 8 prostych krokach!

Data dodania: 3.10.2024

Aby umożliwić Państwu udział w JUBILEUSZOWEJ XX edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, przedstawiamy 8 kroków, które należy wykonać w celu przeprowadzenia rejestracji.

Kroki rejestracyjne:

1. Wejście w Panel Komisji Szkolnych na naszej stronie.
  2. Wybór szkoły – prosimy wskazać województwo, powiat oraz odpowiednią placówkę.
  3. Potwierdzenie danych szkoły – zalecamy upewnienie się, że wszystkie informacje są aktualne, a w razie potrzeby dokonanie niezbędnych korekt.
  4. Wprowadzenie danych członków Komisji Szkolnej oraz opiekunów merytorycznych.
  5. Potwierdzenie wszystkich danych – prosimy o staranne sprawdzenie poprawności wprowadzonych informacji.
  6. Otrzymanie numeru zgłoszenia szkoły – po zakończeniu rejestracji, na wskazany adres e-mail, otrzymają Państwo dane do logowania.
  7. Wprowadzenie danych zawodników.
  8. Wygenerowanie oraz przesłanie skanu Zgłoszenia szkoły.

Przypominamy, że termin zgłoszeń upływa 31 października 2024 r.

Zachęcamy do dokonania rejestracji już teraz, aby zarezerwować miejsce dla szkoły w jubileuszowej edycji Olimpiady.

grafika - 8 kroków do rejestracji

Zapraszamy!